Facebook

Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2019
Litwa, Łotwa i Estonia. Travelbo...

Litwa, Łotwa i Estonia. Travelbook. Wydanie 2

Autor:  

Litwa, Łotwa i Estonia. Travelbook. Wydanie 2
Ocena:
   2.5/6  Opinie  (2)
Stron: 224
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Bezdroża

Litwa, Łotwa i Estonia to państwa bliskie geograficznie i związane z losami Polski. Często jednak nie bierzemy ich pod uwagę planując ekscytujący urlop – a szkoda! Oczarują nas urokiem secesyjnych i barokowych starówek, uwiodą nieskażonym pięknem rezerwatów przyrody, a ceniącym wypoczynek nad morzem zaoferują szerokie piaszczyste plaże i atmosferę wakacyjnych kurortów.

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.
6
(0)
5
(0)
4
(0)
3
(1)
2
(1)
1
(0)

Liczba ocen: 2

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 3 

  Kupując drugie wydanie z 2016 roku byłem przekonany, że ceny na Litwie będą podane w euro, a nie w litach, brak zatem aktualizacji. Mało użyteczne planiki miast, ponieważ nazwy ulic są słabo czytelne, zwłaszcza bladoszare na żółtym tle. Również w Spisie treści żółte litery na żółtym tle - to bardzo zły pomysł.
    Ocena : 2 

  Drodzy Państwo, jeżeli wznawia się wydanie przewodnika, książki, której atutem jest aktualność, należałoby wysilić się choć trochę, żeby chociaż zmienić podstawowe informacje, zaktualizować! W przewodniku po Litwie, Łotwie i Estonii podają Państwo ceny na Litwie w litach, ba nawet na str. 37 piszecie "z kolei w 2015 roku z lita na wspólną walutę unijną chce przejść Litwa". Czy naprawdę taka informacja powinna pojawić się w przewodniku wydanym w roku 2016?! Gdyby mieli Państwo wątpliwości, tak, Litwa przeszła na euro 1 stycznia 2015 roku, a lit pozostał w obiegu tylko do 15 stycznia 2015, nie do końca rozumiem zatem to uporczywe podawanie cen w litach w całym Państwa przewodniku. Bardzo mi przykro, jak patrzę na takie rażące błędy, bo do tej pory uważałam wydawnictwo Bezdroża za jedno z lepszych w Polsce. Monika Bryzek
  logotypy