Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion.pl sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2022
Krzyżówki angielskie poziom B1- B2

Krzyżówki angielskie poziom B1- B2

Autor:   Małgorzata Szewczak

Stron: 80
Ksiazka drukowana Druk oprawa miękka
Wydawca: Septem
Cena:
14,90 zł
Wysyłamy w 24h
+ do przechowalni

By angielskie dać rzeczy słowo...

...należy je najpierw poznać. Idealnie, jeżeli nie tylko znamy i rozumiemy samo słowo, ale także potrafimy podać jego definicję. Wówczas, nawet jeśli umknie nam wyraz lub nasi rozmówcy nie pojmą, co mamy na myśli, będziemy mogli go rozwinąć w kilku innych słowach - i na pewno się zrozumiemy. Czy słowo i jego krótka, zwięzła definicja nie kojarzy się przypadkiem z pewną rozrywką umysłową, do której uprawiania należy uzbroić się w ołówek lub długopis, by następnie tym narzędziem wypełniać kratki odpowiednimi literami?

Krzyżówka, bo o niej mowa, jest idealną łamigłówką dla tych, którzy uczą się języka obcego. Nie tylko pomaga przyswoić nowe słownictwo, lecz także pozwala stworzyć - na własny użytek - definicję każdego opanowywanego wyrazu. Dzięki temu nauka języka staje się bardziej emocjonująca, przyjemniejsza, a przez to efektywniejsza - słówka, które stanowią rozwiązanie krzyżówki, zapamiętuje się szybciej i na dłużej.

Chcesz się sprawdzić i pobawić językiem Szekspira? Zatem przygotuj coś do pisania, otwórz książkę - i zaczynamy!

Krzyżówki zostały dostosowane do poziomu B1 i B2.

Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.

Bardzo ciekawa pozycja. Krzyżówki pomagają wzmocnić myślenie, a te będąc dodatkowo w języku angielskim, pomagają zaprzyjaźnić się z językiem. Dzięki tej pozycji można nauczyć się sporo nowych słówek, a dodatkowo dowiedzieć się wielu ciekawostek po rozwiązaniu haseł. Super sprawą jest też słowniczek ze słówkami, ponieważ nie trzeba sięgać do telefonu, aby sprawdzić co oznacza dane słowo. Według mnie książka jest warta uwagi, ponieważ może służyć jako codzienny trening nauki języka. Jedna taka krzyżówka dziennie zdecydowanie może powiększyć zasób naszego słownictwa.

kobietarozwoju Krupa Kamila

    pokaż wszystkie
    logotypy