Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion.pl sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2022
Koty dziwaki. Kolorowanka

Koty dziwaki. Kolorowanka

Autor:  

Ocena:
   6.0/6  Opinie  (4)
Stron: 104
Ksiazka drukowana Druk oprawa miękka
Wydawca: Septem---

W nocy wszystkie koty są czarne... a w kolorowance kolorowe!

Przewrotność leży w kociej naturze — od dawna wiedzą to wszyscy miłośnicy kotów. Jednak takiej przewrotności, niesamowitości, szalonej wyobraźni i pomysłowości, jaką mogą pochwalić się koty zamieszkujące strony tej kolorowanki, na pewno się nie spodziewacie. To prawdziwe koty dziwaki, jeszcze bardziej tajemnicze niż kot z Chershire, czasem demoniczne niczym Behemot, a czasem zuchwałe jak kot w butach. Są tu koty w przelocie, koty w Hyde Parku, domy na kociej łapie i piramida kociego zdrowia. Miłośnik filmów znajdzie także plakat z Cat Wars, a miłośnik gier — kota i krzyżyk.

Jeśli lubisz koty, lubisz malować i chcesz znaleźć wciągającą relaksującą rozrywkę — dla swojej rodziny, na wieczór wśród znajomych albo na spotkanie Towarzystwa Przyjaciół Kotów (względnie Lwów, Tygrysów, Żbików lub Irbisów) — koniecznie zaproponuj im wspólne wypełnianie tej niebanalnej, zabawnej i zaprawionej absurdem książeczki.

Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą kredek!

Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:

6
(4)
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 4

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 6 
  2016-06-08

  oceniona przez: nasz-zaczytany-swiat.blogspot.com, 2016-06-08

  Pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem jest naprawdę wiele. Może to być aktywność na świeżym powietrzu, gry i zabawy albo... wspólne kolorowanie! :-) I nie mam tu na myśli zwyczajnych kolorowanek dla najmłodszych ani tych przeznaczonych tylko dla dorosłych. Tym razem zaproponuję Wam coś zupełnie innego – kreatywną książkę dla całej rodziny. Tematem przewodnim tej pozycji są koty dziwaki, które pojawiają się na każdej stronie :-) Ale jak na indywidualistów przystało, wszystko robią po swojemu. A my musimy im trochę pomóc i przede wszystkim pomalować ich świat :-) Nasza książka pełna jest bardzo zabawnych obrazków i podpisów, a także mnóstwo w niej zadań specjalnych. Rozrywka jaką dostarczają nam te sympatyczne zwierzaki przeznaczona jest dla całej rodziny. Wspólnymi siłami możemy pokolorować harcujące koty, umeblować im mieszkanie czy zmierzyć się z kocimi labiryntami. Ale to nie wszystko. Wielbiciele tych stworzeń odnajdą tu również miejsce na własną inwencję twórczą. Będzie się działo :-) Ogromnym atutem tej kolorowanki są niebanalne obrazki z niezwykle zabawnymi podpisami. Możemy zobaczyć jak wygląda np. kot mobilny, kotulista, mechanikot czy rozszerzający się kot pod wpływem ciepła :-) Nie brakuje również Cats Wars, Wściekłych Psów, a także gry w kota i krzyżyki :-) Trzeba przyznać, że autorka wykazała się wyjątkową pomysłowością, gdy tworzyła swoje postacie :-) Całość podzielona jest tematycznie – znajdziemy w niej m.in. takie rozdziały jak: ziemia, ogień, powietrze, rozrywka, uzupełnianka, sztuka, film i nauka i technika. Każdy temat czymś ciekawym się wyróżnia :-) Taka kolorowanka potrafi zapewnić rozrywkę na wiele godzin, sprawiając, że będziemy się dobrze bawić. Dobieranie kolorów, rozwiązywanie i tworzenie własnych rysunków spodoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. I będzie przy tym mnóóóóstwo śmiechu :-)
    Ocena : 6 
  2016-03-25

  oceniona przez: mormon@neostrada.pl 2016-03-25

  Rewelacja pod każdym względem Joana,mamy nadzieję że to początek Twoich wspaniałych pomysłów. Mormon
    Ocena : 6 
  2016-03-22

  oceniona przez: 2016-03-22

  wunderbar!
    Ocena : 6 
  2016-03-19

  oceniona przez: 2016-03-19

  cudna!
  logotypy