Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2019
Kalendarz Create Yourself 2019

Kalendarz Create Yourself 2019

Autor:  

Ocena:
   5.7/6  Opinie  (3)
Stron: 456
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: twarda)
Wydawca: Onepress

Rozwojowy kalendarz przygotowany przez psychologa i coacha Mateusza Grzesiaka, w którym każdy kolejny miesiąc poświęcony jest najważniejszym obszarom Twojego życia. Kalendarz ten pomoże Ci je ulepszyć, uczynić efektywniejszymi i bardziej satysfakcjonującymi.

Każdy miesiąc skupia się innej tematyce — w styczniu zajmiemy się planowaniem, w kwietniu relacjami między Tobą a Twoimi bliskimi, a w sierpniu ciałem. Zaplanujesz swoje cele i dostaniesz konkretne zadania do wykonania, z których każde pozwoli Ci na podniesienie kompetencji zawodowych i osobistych.

W środku znajdziesz także mnóstwo wiedzy z dziedziny psychologii, zarządzania, marketingu i coachingu oraz innych obszarów służących samorozwojowi.

Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:

6
(2)
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 3

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 6 

  Kalendarz ten nie należy do chudych, zgrabnych i mieszczących się bez problemu w torebce. Co mnie w nim zaskoczyło? Lekkość. Jest tym czego szukałam od dawna. Czymś co tworzyłam co roku sama. Czyste cudo, ponieważ pomaga nam określić cele na cały rok, miesiąc a później poszczególnych dzień. Ma codzienne zadania które nie należą do trudnych a pomagają zrobić też pierwszy ruch w celu dobrej zmiany. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu zacznij od tego kalendarza. Szukałam takiego od wielu wielu lat.
    Ocena : 6 

  Na plus: 1. papier, po którym się przyjemnie pisze. Wszystkie kalendarze miały wysokiej jakości papier kredowy, który może jest i ładny ale bardzo niepraktyczny 2. podział na miesiące dni itp, ale tego typu podział miały też inne kalendarze więc nie jest to nic innowacyjnego 3. Lekki Na minus: 1. brak opisu miesięcy w prawym dolnym rogu . Przez to trudno się odnaleźć w kalendarzu jak szuka się konkretnego miesiąca.
    Ocena : 5 

  Zastanawiałem się długo czy zakupić powyższy kalendarz. 4 rok korzystam z Google Calendar, ale coś tknęło mnie, aby zakupić sobie ten egzemplarz. Fizyczne skreślanie zrealizowanych celów zdaje się być bardziej satysfakcjonujące niż "odklikanie". Czy będzie mi towarzyszyć do końca roku? Zobaczymy. Na tą chwilę zapełniam go celami, które chcę zrealizować. Pozdrawiam!
  logotypy