Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2021
Kalendarz 2018

Kalendarz 2018

Autor:  

Ocena:
   4.0/6  Opinie  (3)
Stron: 376
Ksiazka drukowana Druk oprawa zintegrowana
Wydawca: Septem

PAKIET: Kalendarz 2018 + książka "Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!"


Kalendarz 2018 to must have dla każdej fashionistki i miłośniczki mody skrojony przez Radzkę — vlogerkę, stylistkę i wielką entuzjastkę historii mody. Ciekawa, energetyczna i przyciągająca wzrok oprawa. Inspirujące kolorowe ilustracje na każdy miesiąc stworzone przez Elenę Ciuprinę i prezentujące kolekcję znanych światowych projektantów. Mała ciekawostka lub cytat ze świata mody na każdy dzień. To wszystko w przejrzystej minimalistycznej formie kalendarza, która pozwoli Ci zapisać ważne myśli, zanotować termin spotkania lub zaplanować każdy dzień. W kalendarzu dużo miejsca na własne notatki, bez zbędnych dodatków i tabelek. Poręczny format zmieści się do torebki.

Najmodniejszy kalendarz na 2018 rok — nie będziesz chciała się z nim rozstać!

Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:

6
(0)
5
(1)
4
(1)
3
(1)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 3

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 5 

  Prawie doskonały kalendarz/dziennik spośród tych jakie dotychczas miałam. Przeznaczony dla kobiety niekoniecznie interesującej się modą, ale koniecznie estetki, lubiącej kolorowe, piękne, modowe ilustracje. W środku mnóstwo miejsca na notatki na każdy dzień. Skromna dedykacja z nazwiskiem autorki, bez życiorysu czy zdjęć, pokazuje nam, że kalendarz faktycznie zrobiony jest dla nas, odbiorców. Okładka bezbłędna, zarówno kolor (to nie jest mój pierwszy stylowy, żółty kalendarz) jak i jej sztywność czy kontrastowa czarna gumka, za którą plus. Minus natomiast za brak wstążeczki-zakładki, którą chociaż autorka zamieściła w swojej książce, to tu w kalendarzu - do tego dzienniku (!) z niej zrezygnowała. Szkoda, byłoby idealnie. Polecam gorąco! Katarzyna Ż
    Ocena : 4 

  ogólnie wydanie książki bardzo fajne. Brakuje mi na końcu w niej miejsca na notatki albo spisu na telefony, zakładki aby można szybko otworzyć na dzisiejszym dniu i błąd ze nazwa miesiąca jest od środka strony - dużo wolniej trwa znajdowane konkretnego dnia.
    Ocena : 3 

  Dużym minusem jest brak wstążeczki do zaznaczania- jest to bardzo niepraktyczne w przypadku kalendarza...szkoda
  logotypy