Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2020
Japonia. #Travel&Style. Wydanie 1

Japonia. #Travel&Style. Wydanie 1

Autor:  

Stron: 362
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Bezdroża
Cena:
62,90 zł
Wysyłamy w 24h
+ do przechowalni

Japonia to kraj, gdzie nowoczesność przeplata się z tradycją, a zabytki i współczesna architektura są równie godne uwagi jak urzekająca przyroda i egzotyczna kuchnia.

W tym fascynującym tyglu mieszają się szklane wieżowce Tokio i tysiącletnie świątynie, superszybkie shinkanseny i urokliwe dzielnice gejsz, ośnieżone szczyty Alp Japońskich i tropikalne plaże Okinawy... Każdy znajdzie tu coś dla siebie: widoki zapierające dech w piersiach, gwarne kurorty, szlaki turystyczne, nowoczesne muzea czy parki rozrywki. Jeśli dodać do tego atrakcje kulinarne, wysoką technologię i niezwykłą kulturę, okaże się, że podróż do tego wyspiarskiego kraju jest przeżyciem jedynym w swoim rodzaju.

Już od jakiegoś czasu marzę o podróży do Japonii. Może dlatego, że ten kraj owiany jest dla mnie w pewnym sensie mistycyzmem i jest taki poetycki. Przez najbliższy czas ten wyjazd nie będzie dla mnie możliwy, ale już teraz zdecydowałam się zapoznać z krajem kwitnącej wiśni choć trochę! • Przewodniki turystyczne są stosunkowo droższe od standardowej książki, ale to świetna inwestycja, która pozwala na zrozumienie kultury, zwyczajów, poznanie ciekawych miejsc i savoir vivre w danym kraju. Japońska kultura jest tak odmienna od tej zachodniej, że choćby podstawowa wiedza o jej zwyczajach jest niezbędna byśmy mogli się tam poruszać bez nieprzyjemnych i stresujących sytuacji. • Ten przewodnik jest bardzo przejrzysty, estetycznie wykonany z dużą ilością cudownych fotografii i dodatkową mapą Tokio. Zawiera wiele spigułkowanych informacji o miejscach, których nie można pominąć, lokalnych smakach, aktywnościach, życiu i historii różnych regionów, czy propozycji najciekawszych lokalnych atrakcji. • Jestem teraz totalnie rozmarzona i mam tylko nadzieję, że moja podróż do Japonii odbędzie się szybciej niż później! 😉

ALICE IN BOOKLAND Alicja Mosiewicz

    pokaż wszystkie
    logotypy