Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2018
Gotowanie dla dwojga. Książka ku...

Gotowanie dla dwojga. Książka kucharska. Poradnik bez kantów

Autor:  

Gotowanie dla dwojga. Książka kucharska. Poradnik bez kantów
Stron: 304
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Septem

300 smakowitych pomysłów na domową ucztę

Są łóżka dla dwojga, gry dla dwojga, nawet samochody dla dwojga! I tylko książki kucharskie dyskryminują pary! Czy jeśli chcesz przygotować posiłek dla siebie i swojej drugiej połówki, naprawdę musisz korzystać z przepisu dla pięcioosobowej rodziny? Albo mozolnie przeliczać gramaturę składników, żeby dostosować ich ilość do Waszych potrzeb? Musisz to robić... tylko wtedy, gdy korzystasz ze standardowych książek kucharskich. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by gotowanie sprawiało prawdziwą frajdę -- zapraszamy do naszej smakowitej lektury.

Ustaliliśmy zatem, że nie prowadzisz stołówki wojskowej. Wręcz przeciwnie, masz ochotę cieszyć się ze swym partnerem każdą chwilą posiłku -- od momentu jego przygotowania, aż po schowanie umytych talerzy do szafki. Dlatego właśnie proponujemy Ci coś więcej niż tylko przepisy o różnych stopniach trudności i pracochłonności. W naszej książce znajdziesz również pomysły na oryginalne przygotowanie i podanie posiłku.

Niespodzianką jest specjalny dodatek, w którym umieściliśmy menu na szczególne okazje. Pierwsza randka, piknik, rocznica, pikantne śniadanie, a może gorąca kolacja w stylu latynoskim? Poznaj kilkanaście inspirujących konceptów na urozmaicenie wspólnych chwil przy stole.

Wespół w zespół, by smaku moc móc wzmóc!

 • Tajemnice profesjonalnych kucharzy.
 • Garnki, patelnie, noże i gadżety.
 • Stare przepisy na nowe sposoby.
 • Kuchnia tradycyjna i nieznane smaki.
 • Sztuczki i cenne wskazówki.

David Poran ukończył szkołę dla kucharzy, Culinary Institute of America. Podczas swojej pracy zawodowej obracał się w całym kulinarnym światku Nowego Jorku. Jest jednym z pomysłodawców i producentem programu Heat nadawanego przez kanał PBS. Pisze książki kucharskie, jest konsultantem w restauracjach i prowadzi stronę internetową www.davidporan.com.

Są łóżka dla dwojga, gry dla dwojga, nawet samochody dla dwojga! Ale standardowe książki kucharskie dyskryminują pary. Jeśli chcesz przygotować smakowity posiłek dla siebie i swojej drugiej połówki - sięgnij po Gotowanie dla dwojga. Oprócz przepisów (z recepturami tylko na dwa talerze), w książce znajdziesz oryginalne pomysły na podanie potrawy i specjalny dodatek z menu na szczególne okazje (np. pikantne śniadanie). To wyjątkowo smakowita lektura.

POLSKA - DZIENNIK ZACHODNI

  pokaż wszystkie
  logotypy