Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion.pl sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2022
Chorwacja. Wybrzeże Adriatyku. T...

Chorwacja. Wybrzeże Adriatyku. Travelbook. Wydanie 4

Autor:   praca zbiorowa

Stron: 304
Ksiazka drukowana Druk oprawa miękka
Wydawca: Bezdroża
Cena:
44,90 zł
Wysyłamy w 24h
+ do przechowalni

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Chorwacja. Wybrzeże Adriatyku

Riwiera chorwacka to niemal sześć tysięcy kilometrów skalistych i piaszczystych plaż, klifów, zatok i niezliczonych wysp. Przejrzyste lazurowe wody Adriatyku można godzinami podziwiać z pokładu jachtu, statku wycieczkowego lub... dmuchanego materaca. Niekończące się gaje oliwne, stare portowe miasteczka o bogatej historii i pięknej architekturze, a także bardzo zróżnicowana kuchnia regionalna, która ucieszy podniebienia nie tylko wielbicieli owoców morza — to tylko część powodów, dla których warto spędzić tu wakacje.

‼️RECENZJA‼️ Tytuł: Chorwacja. Wybrzeże Adriatyku. Autor: Opracowanie zbiorowe Wydawnictwo: Bezdroża Lecimy z kolejną recenzją przewodnika. A co! Jak szaleć to szaleć. Tym razem (dzięki Annie @z_blizniakami_w_kuchni i jej namową) miałam przyjemność zapoznać się z przewodnikiem: Chorwacja. Wybrzeże Adriatyku Bezdroża]. Po przewodniku Rodos i Dodekanez, który był objętościowo cienki, trafił mi się "grubasek". Zawsze zastanawiałam się, dlaczego Chorwacji jest wakacyjnym hitem Polaków. Moje przemyślenia rozwiał wspomniany przewodnika. Zakochałam się w Chorwacji. Oczywiście przewodnik podzielony jest na rozdziały m.in. Atrakcje Riwiery chorwackiej, informacje krajoznawcze, półwysep Istria, Kvaner, Dalmacja. W przewodniku znajdziecie również słowniczek polsko chorwacki oraz mapy. Oczywiście zakochałam się w cudownych zdjęciach. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że w każdym rozdziale znajdziemy informację dotyczące historii danego miasta /regionu, polecaje co warto zobaczyć jak również dowiecie się gdzie warto zatrzymać się na nocleg. Osobiście dla mnie ważne są informację jak poruszać się po danym miejscu oraz gdzie można dobrze zjeść i odpocząć na plaży. Takie informacje znajdziecie w naszym przewodniku. Cóż więcej mogę powiedzieć. Przewodnik idealny dla miłośników podróży. Każdy podróżnik powinien go mieć. 

zaczytana_mama86 Nieroda Agnieszka

    logotypy