Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2021
Atlas gołębi barwnych

Atlas gołębi barwnych (ebook)

Autor:  

PdfPDF
Wydawca: Wydawnictwo SBM
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 1,90 zł
15,16 zł 17,06 zł
Dodaj do koszyka
Kup terazstrzalka
+ do przechowalni

W Atlasie gołębi barwnych zebrano opisy 85 szczególnie pięknie ubarwionych ras, które cechuje różnorodny rysunek. Gołębie wyhodowane głównie na terenie środkowych i południowych Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Czech i Śląska zostały zakwalifikowane do grupy V. W opisach zawarto wskazówki dotyczące hodowli ptaków. Informacje odnośnie budowy, rysunku i ubarwienia pozwolą rozpoznać poszczególne gatunki.

Spis treści
Wiadomości ogólne. 6
Atlas gołębi barwnych . 9
Aichbiler (EE 484)...........................................................................................................10
Argowski białogon (EE 410)..........................................................................................12
Austriacka rybitwa (EE 486)..........................................................................................14
Austriacki białogon (EE 464).........................................................................................16
Bernardyński srokacz (EE 446).....................................................................................18
Berneńska kukułka (EE 411).........................................................................................20
Berneński białogon (EE 415)........................................................................................22
Berneński lustrzany (EE 414)........................................................................................24
Berneński pstrogłowy (EE 413)....................................................................................26
Berneński skowronek (EE 412)....................................................................................28
Berneński srokacz z czółkiem (EE 483).......................................................................30
Czajka z Sankt Gallen (EE 431).....................................................................................32
Czeska czajka (EE 481)..................................................................................................34
Czeska wzorzysta czajka gładkonoga (EE 478)...........................................................36
Czeska wzorzysta czajka łapciasta (EE 477)................................................................38
Czeski kolorowy (EE 401)..............................................................................................40
Duński szczygieł (EE 404)..............................................................................................42
Frankoński błyszczący (EE 487)....................................................................................44
Frankoński polny (EE 444)............................................................................................46
Frankoński srokacz sercaty (EE 445)...........................................................................48
Frankoński tarczowy (EE 449)......................................................................................50
Gil (EE 402).....................................................................................................................52
Hiacyntowy (EE 408)......................................................................................................58
Kolorowy z Echterdingen (EE 443)...............................................................................60
Lazurek (EE 403)............................................................................................................62
Lucerneński białogon (EE 423).....................................................................................66
Lucerneński elmer (EE 418)..........................................................................................68
Lucerneński jednobarwny (EE 417).............................................................................70
Lucerneński miedzianopierśny (EE 420).....................................................................72
Lucerneński pstrogłowy (EE 422).................................................................................74
Lucerneński tarczowy (EE 419)....................................................................................76
Lucerneński złotopierśny (EE 421)..............................................................................78
Minsterlandzki polny (EE 407)......................................................................................80
Niemiecki kolorowy gładkonogi (EE 406)....................................................................82
Norymberska jaskółka (EE 447)...................................................................................84
Norymberski skowronek (EE 448)...............................................................................86
Południowoniemiecki białogon (EE 434)....................................................................88
Południowoniemiecki łysek (EE 435)...........................................................................90
Południowoniemiecki mnich gładkonogi (EE 437)....................................................92
4 ATLAS GOŁĘBI BARWNYCH
Południowoniemiecki mnich łapciasty (EE 436)........................................................94
Południowoniemiecki murzyn (EE 439)......................................................................96
Południowoniemiecki pstrogłowy (EE 433)................................................................98
Południowoniemiecki skowronek (EE 432)............................................................. 100
Południowoniemiecki tarczowy (EE 438)................................................................. 102
Południowoniemiecki z czółkiem (EE 441).............................................................. 104
Południowoniemiecki ze śliniaczkiem (EE 440)....................................................... 106
Saksońska czajka (EE 469)......................................................................................... 108
Saksońska czajka białoskrzydła (EE 476)................................................................. 112
Saksońska jaskółka (EE 468)...................................................................................... 114
Saksoński barwnopierśny (EE 474).......................................................................... 116
Saksoński białogon (EE 465)...................................................................................... 118
Saksoński bocian (EE 470)......................................................................................... 120
Saksoński łysek dwuczuby (EE 466)......................................................................... 122
Saksoński mnich (EE 467).......................................................................................... 124
Saksoński polny kolorowy (EE 475).......................................................................... 126
Saksoński tarczowy (EE 471)..................................................................................... 128
Saksoński z czółkiem (EE 472)................................................................................... 130
Saksoński z księżycem (EE 473)................................................................................ 132
Staroniemiecki murzyn (EE 479)............................................................................... 134
Szpak (EE 405)............................................................................................................. 136
Szwajcarski jednobarwny (EE 416)........................................................................... 140
Szwajcarski listonosz (EE 485)................................................................................... 142
Śląski murzynek (EE 480)........................................................................................... 144
Turgawski białogon (EE 428)..................................................................................... 146
Turgawski elmer (EE 424).......................................................................................... 148
Turgawski młynarz (EE 425)...................................................................................... 150
Turgawski mnich (EE 426)......................................................................................... 152
Turgawski tarczowy (EE 427)..................................................................................... 154
Turyńska czajka (EE 458)........................................................................................... 156
Turyńska jaskółka (EE 456)........................................................................................ 158
Turyński barwnopierśny (EE 461)............................................................................. 160
Turyński białogłowy (EE 454).................................................................................... 162
Turyński białogon (EE 452)........................................................................................ 164
Turyński bocian (EE 457)........................................................................................... 166
Turyński jednobarwny (EE 450)................................................................................ 168
Turyński łysek białoogoniasty (EE 453).................................................................... 170
Turyński mnich (EE 462)............................................................................................ 172
Turyński tarczowy (EE 459)........................................................................................ 174
Turyński z białym śliniaczkiem (EE 455)................................................................... 176
Turyński z czółkiem (EE 460)..................................................................................... 178
Turyński z księżycem (EE 463)................................................................................... 180
Turyński złotawiec (EE 451)....................................................................................... 182
Wiggertalski barwnoogoniasty (EE 429................................................................... 184
Wirtemberski murzyn (EE 442)................................................................................. 186
Zuryski białogon (EE 430).......................................................................................... 188
Bibliografia (wybór).................................................................................................... 190
 

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:

Szczęśliwy pies. Wydanie trzecie
Dorota Sumińska
Cena: 18,29 zł
Akwarium słodkowodne dla bystrzaków
Maddy Hargrove, Mic Hargrove
Cena: 34,90 zł
Kot w domu. Instrukcja obsługi
Barbara Sieradzan
Cena: 19,99 zł
Charakter psa dla bystrzaków
dr Stanley Coren, Sarah Hodgson
Cena: 34,90 zł
logotypy