Serie wydawnicze

 • Dla bystrzakow
 • Bez kantow
 • Lekarz rodzinny
 • Seriaporad.pl
 • Bezdroza
 • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2020
Astma. Lekarz rodzinny

Astma. Lekarz rodzinny

Autorzy:   ,

Astma. Lekarz rodzinny
Stron: 128
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Septem

Zdrowie w pigułce

Astma to przewlekła choroba atakująca drogi oddechowe. Do jej typowych objawów należą duszności, świszczący oddech, ucisk w klatce piersiowej i kaszel. Jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych chorób na świecie -- według Światowej Organizacji Zdrowia cierpi na nią około 150 milionów osób. Liczba zachorowań stale rośnie, zwłaszcza u dzieci, które mieszkają w dużych aglomeracjach miejskich i cierpią na alergię. Aby skutecznie walczyć z tą chorobą, trzeba zrozumieć mechanizmy jej działania i poznać dostępne metody leczenia. To wszystko zapewni Ci ta książka.

Dowiedz się więcej o:

 • czynnikach wywołujących astmę i diagnozowaniu tej choroby,
 • metodach leczenia farmakologicznego,
 • postępowaniu w trakcie ataku astmy,
 • innych sposobach walki z tą chorobą,
 • astmie u dzieci oraz kobiet ciężarnych.

Weź swoje zdrowie we własne ręce i zacznij aktywnie
wpływać na przebieg choroby. Tak wiele zależy od Ciebie.

Eleanor Bull ukończyła King"s College w Londynie. Uzyskała tam dyplom z farmakologii z wyróżnieniem, a następnie zrobiła doktorat z neurologii na Uniwersytecie w Nottingham. Jest autorką wielu książek z serii Lekarz rodzinny.

Seria Lekarz rodzinny to nieocenione źródło informacji pomagające zrozumieć podstawowe zagadnienia związane z daną chorobą. Informacje są przedstawione w dostępny sposób i nie pomijają żadnych istotnych szczegółów. Wszystkie książki powstały pod czujnym okiem ekspertów, w oparciu o najnowsze, kompleksowe dane.

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:

Oswoić atopowe zapalenie skóry
Agnieszka Kądziołka
Cena: 24,97 zł
Fantastyczna czterdziestka! Poradnik pozytywneg...
Agnieszka Ornatowska, Bogusław Stępień
Cena: 34,90 zł
Przebudzenie Morfeusza
K.N. Haner
Cena: 39,90 zł
Mimochodem o chodzeniu
Szymon Augustyniak
Cena: 37,00 zł
Uporczywa, uciążliwa, przewlekła choroba atakująca drogi oddechowe - to właśnie astma. Jeśli musimy ją bliżej poznać, łatwo to zrobić, sięgając po poradnik Wydawnictwa Septem z serii Lekarz rodzinny", zatytułowany po prostu Astma". Jeśli to jakieś pocieszenie" dla chorego, warto wiedzieć, że to jedna z najbardziej rozpowszechnionych chorób na świecie. Według Światowej Organizacji Zdrowia, cierpi na nią około 150 mln osób. Ponadto liczba zachorowań stale rośnie, zwłaszcza wśród dzieci, które mieszkają w dużych aglomeracjach miejskich i cierpią na alergię. Aby skutecznie walczyć z tą chorobą, trzeba zrozumieć mechanizmy jej działania i poznać dostępne metody leczenia. Przewodnikiem może być ta książka.

POLSKA - DZIENNIK ŁÓDZKI

  logotypy