Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2021

Płacę z Inteligo

Przelew z Inteligo
wygodna i bezpieczna forma płatnościJeżeli posiadasz konto Inteligo, możesz dokonać bezpiecznej, szybkiej i bezprowizyjnej transakcji ze swojego konta, wykorzystując system Płacę z Inteligo. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony Inteligo, i po zalogowaniu się będziesz mógł zlecić płatność. Zostanie założona blokada na Twoim koncie, a po zatwierdzeniu transakcji przez nas, zablokowana kwota zostanie automatycznie przelana na nasze konto.

Jeżeli jeszcze nie masz konta Inteligo, możesz teraz je otworzyć. Zyskasz możliwość płacenia za zakupy w septem.pl w sposób szybki, bezpieczny i bez prowizji, a oprócz tego staniesz się posiadaczem konta o bardzo wysokim oprocentowaniu. Otwórz konto jeszcze dziś!


1. Wygoda

Usługa Płacę z Inteligo umożliwia dokonywanie bezpiecznych, szybkich i bezprowizyjnych transakcji z Twojego konta Inteligo w sklepach i serwisach internetowych, które honorują tę formę płatności. Od teraz nie musisz już wypełniać skomplikowanych formularzy. Płacisz bez potrzeby ujawniania numeru swojej karty, a przelew nic Cię nie kosztuje.

2. Bezpieczeństwo

Inteligo gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych oraz zgromadzonych na rachunku środków finansowych. Logujesz się na swoje konto, a Twój przelew jest automatycznie przygotowywany, a następnie potwierdzasz przelew podając odpowiedni kod z karty kodów. Wszelkie informacje przekazane przez naszych Klientów są chronione zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności.

3. Przekonaj się jakie to proste

Jeśli nie masz jeszcze konta Inteligo otwórz je już teraz - wypełnij wniosek przez internet, zajmie Ci to tylko chwilę.

Powrót

logotypy