Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion.pl sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2022

Formy płatności

W septem.pl za zamówione książki możesz zapłacić przy ich odbiorze, a także przy użyciu elektronicznych form płatności. Przeczytaj o standardach bezpieczeństwa transakcji płatniczych obowiązujących w septem.pl.Za pobraniem

Możesz zamówić książki za pobraniem. Zapłacisz za nie przy odbiorze.

  • Możesz zamówić przesyłkę priorytetową pocztową na terenie Polski - zapłacisz dodatkowo 9,90 zł ryczałtowych kosztów pobrania
  • lub kurierską - poza ceną książki zapłacisz 11,99 zł kosztów przesyłki.

* Opcja niedostępna przy zamawianiu książek będących w przedsprzedaży.

Płatność elektroniczna

Możesz również zapłacić za książki bezpośrednio z konta w:

Przelewy elektroniczne obsługiwane są przez PayU.

Z dniem 1 kwietnia 2014 z grona banków obsługiwanych przez usługę PayU wycofane zostają następujące kanały płatności: Przelew z Raiffeisen Polbank, Przelew z GetinBank, Przelew z BGŻ, Przelew z KB24, Przelew z Bankiem Pocztowym. Wiąże się to z decyzją PayU o całkowitym wyłączeniu przelewów półautomatycznych. Klienci wymienionych powyżej banków nadal będą mogli dokonywać płatności za pomocą kart płatniczych lub przelewów tradycyjnych.


Koszt takiego zamówienia to:

  • w przypadku przesyłki zwykłą pocztą to wyłącznie wartość zamówionych książek.
  • w przypadku wybrania przesyłki kurierskiej poza ceną książki zapłacisz 11,99 zł kosztów przesyłki.

Płatność kartą kredytową

Możesz także zapłacić za książki kartą kredytową. Formularz zamówienia umożliwia podanie numeru karty w sposób bezpieczny za pośrednictwem centrum autoryzacyjnego PolCard.

Transakcje dokonywane z użyciem kart kredytowych obsługiwane są przez PayU przy współpracy z centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym PolCard.

W septem.pl zapłacisz kartami wypukłymi: VISA Classic, Master Card, Diners Club, JCB oraz systemów krajowych: POLCARD, PBK Styl.

Visa
Classic
Master
Card
Diners
Club
JCB POLCARD PBK
Styl

Księgarnia akceptuje również inne karty płatnicze, dla których bank wystawca dopuszcza dokonywanie na tego typu karty zakupów internetowych

Koszt takiego zamówienia w przypadku przesyłki zwykłą pocztą to wyłącznie wartość zamówionych książek. W przypadku wybrania przesyłki kurierskiej poza ceną książki zapłacisz 11,99 zł kosztów przesyłki.

Płatność przelewem (przedpłata)

Możesz także zapłacić za książki przedpłatą na konto. Po wybraniu tej opcji będziesz mógł zarejestrować swoje zamówienie i wydrukować dokument proforma. Poznasz także numer naszego konta i numer przedpłaty, na który będziesz się mógł powołać wysyłając pieniądze.

Koszt takiego zamówienia w przypadku przesyłki zwykłą pocztą to wyłącznie wartość zamówionych książek. W przypadku wybrania przesyłki kurierskiej poza ceną książki zapłacisz 11,99 zł kosztów przesyłki.

logotypy