Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2021

Przelew z Millenet

Przelew z Millenet
wygodna i bezpieczna forma płatności


Jeśli jesteś posiadaczem konta w Banku Millennium, możesz dokonać bezpiecznej i szybkiej transakcji ze swojego konta, wykorzystując system bankowości internetowej Millenet. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony Banku Millennium, i po zalogowaniu do systemu będziesz mógł zlecić płatność. Zostanie ona przelana na nasze konto.

Jeżeli jeszcze nie jesteś posiadaczem konta w Banku Millennium, możesz je teraz otworzyć. Zyskasz możliwość płacenia za zakupy w księgarniach GW Helion, a oprócz tego staniesz się posiadaczem konta z dostępem przez Internet.


1. Wygoda

Millenet umożliwia klientom Banku Millennium dostęp do konta przez Internet, umożliwiając w ten sposób realizację płatności dla tych, którzy często dokonują zakupów w Internecie. Robiąc zakupy na stronie księgarni internetowej helion.pl wybierz formę płatności Millenet. Po wypełnieniu formularza zamówienia, będziesz mógł zalogować się na swoje konto, gdzie wypełnisz formularz przelewu.

2. Bezpieczeństwo

Masz gwarancję najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Transmisje danych między Twoim komputerem a bankiem są kodowane. Bezpieczeństwo systemu Millenet zapewnia użycie transmisji szyfrowanej 128-bitowym protokołem SSL. Żadne informacje dotyczące Twojego konta nie są przekazywane do sklepu internetowego.

3. Terminy i realizacja przelewów

Dyspozycje przekazania środków do godziny 21.30 podlegają realizacji w tym samym dniu. Polecenia zapłaty zlecone w godzinach od 21.30 do 6.00 uzyskują komunikat o wykonaniu operacji do godziny 12.00 następnego dnia.

4. Przekonaj się jakie to proste

Jeśli nie masz konta w banku Kredyt Banku lub nie masz jeszcze dostępu do konta przez Internet, wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i wypełnisz wniosek zamieszczony na stronie internetowej.

Powrót

logotypy