Serie wydawnicze

  • Dla bystrzakow
  • Bez kantow
  • Lekarz rodzinny
  • Seriaporad.pl
  • Bezdroza
  • Michelin

Wydawnictwo Helion

Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

informacje o księgarni septem.pl
Program Partnerski
O nas
© Helion 1991-2021

Przelew z Citibank Online

Przelew z Citibank Online
wygodna i bezpieczna forma płatności


Jeśli jesteś posiadaczem konta w Citibanku, możesz dokonać bezpiecznej i szybkiej transakcji ze swojego konta, wykorzystując usługę Citibank Online. Jest to wszechstronny i bezpieczny serwis bankowości internetowej. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony Citibanku, i po zalogowaniu do systemu będziesz mógł zlecić płatność. Zostanie ona przelana na nasze konto.

Jeżeli jeszcze nie jesteś posiadaczem konta w Citibanku, możesz je teraz otworzyć. Jeśli zaznaczyłeś chęć korzystania z Citibank Online przy otwieraniu konta Twój dostęp już jest aktywny. Dzięki temu zyskujesz możliwość płacenia za zakupy w księgarniach GW Helion, a oprócz tego stajesz się posiadaczem konta z dostępem przez Internet.


1. Wygoda

Citibank Online umożliwia swoim klientom realizację płatności dla tych, którzy często dokonują zakupów w Internecie. Robiąc zakupy na stronie księgarni internetowej helion.pl wybierz formę płatności Citibank Online. Po wypełnieniu formularza zamówienia, będziesz mógł zalogować się na swoje konto, gdzie wypełnisz formularz przelewu.

2. Bezpieczeństwo

Masz gwarancję najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Wszelkie informacje, poczynając od identyfikacji Klienta do momentu zakończenia sesji Citibank Online, są zabezpieczone protokołem SSL. Żadne informacje dotyczące Twojego konta nie są przekazywane do sklepu internetowego.

3. Przekonaj się jakie to proste

Jeśli nie masz jeszcze konta w Citibanku, wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i wypełnisz formularz kontaktowy .

Powrót

logotypy